KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044114

nr 1204 4114

Paul Lager

(f. 1920), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1952. Olja på pannå, 33x24 cm

Paul Lager, svensk bildkonstnär född 1920.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 september 2018
kl 18:03:04

11/9 20:31:24 1      Vinnande bud

Paul Lager

Läs mer om Paul Lager